1. Print
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 
 
 
 
 
3

No Events Found

4 Zumba
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Cheer and Tumble
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
CHampions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
5 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Creative Hands Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
6 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
7 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Zumba
(10:00A-11:00A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
8 Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
11 Zumba
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Cheer and Tumble
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
CHampions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
12 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Creative Hands Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
13 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
14 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Zumba
(10:00A-11:00A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
15 Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
18 Zumba
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Cheer and Tumble
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
CHampions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
19 Yoga
(6:30A-7:30A)
Workday Camp
(7:30A-6:00P)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Creative Hands Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
20 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
21 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Zumba
(10:00A-11:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
22 Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
25 Manic Monday Tanger 501 Myrtle Beach
(8:00A-11:59P)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Kobudo Martial Arts February
(6:00P-8:00P)
Cheer and Tumble
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Zumba
(6:30P-7:30P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts February
(7:00P-8:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
CHampions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
26 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Workday Camp
(7:30A-6:00P)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Creative Hands Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Hip Hop and Jazz
(7:30P-8:30P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
27 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Strong Bones Strength Training
(9:00A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Tiny Tigers Karate
(5:30P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Michelle's Dance Company
(6:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
28 Yoga
(6:30A-7:30A)
Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Spades
(9:30A-1:30P)
Zumba
(10:00A-11:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
Fossils
(3:30P-4:30P)
Please Pass the Peas
(3:30P-5:00P)
Tae Kwon Do
(4:30P-8:30P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate February
(6:00P-8:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-7:30P)
Tae Kwon Do
(6:00P-7:00P)
Tennis
(6:00P-8:00P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Site best viewed with 1024 by 768 resolution. Recommended browsers are IE 8, FireFox 3, Safari 4, Google Chrome.