1. Print
Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
 
 
 
 
 
1 Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:30P)
Champions in Motion Karate
(6:00P-6:30P)
Champions in Motion Karate
(6:30P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
4 Zumba
(9:00A-10:00A)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Capoeira Group
(7:00P-8:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Champions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
5 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Ballet,Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Creative Hands - Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Hip Hop and Jazz
(8:00P-9:00P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
6 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
7 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(10:00A-11:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
8 Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:30P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion Karate
(6:00P-6:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Champions in Motion Karate
(6:30P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
11 Zumba
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Capoeira Group
(7:00P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Champions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
12 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Creative Hands - Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Ballet,Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Hip Hop and Jazz
(8:00P-9:00P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
13 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
14 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(10:00A-11:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
15 Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:30P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion Karate
(6:00P-6:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Champions in Motion Karate
(6:30P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
18 Zumba
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Softball
(6:00P-9:00P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Capoeira Group
(7:00P-8:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Champions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
19 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Ballet,Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Softball
(6:00P-9:00P)
Creative Hands - Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Hip Hop and Jazz
(8:00P-9:00P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
20 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
21 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(10:00A-11:00A)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
22 Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Mammals
(3:30P-4:30P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:30P)
Champions in Motion Karate
(6:00P-6:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Champions in Motion Karate
(6:30P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
25 Zumba
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Champions in Motion Cheerleading
(5:45P-6:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Softball
(6:00P-9:00P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Champions in Motion
(6:30P-7:15P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Capoeira Group
(7:00P-8:30P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
Champions in Motion Cheerleading
(7:15P-8:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
CIM Cheerleading
(8:00P-8:45P)
26 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba Gold
(9:00A-10:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Academy Intermediate
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Ballet,Tap and Hip Hop
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Softball
(6:00P-9:00P)
Creative Hands - Manos Creativas
(6:00P-7:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
N2It Karate
(6:00P-6:45P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Ballet, Tap and Hip Hop
(7:00P-8:00P)
Academy Beginner
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Hip Hop and Jazz
(8:00P-9:00P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
N2It Karate
(8:00P-8:45P)
27 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Zumba
(9:00A-10:00A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
Lunch Bunch-Meadows
(10:15A-11:59P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Story Hunt
(2:00P-3:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(4:00P-6:00P)
Kung Fu
(5:00P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Tumbling
(5:45P-7:15P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Tang Soo Do
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do
(6:30P-7:30P)
Zumba Strong
(6:30P-7:30P)
Tai Chi
(7:00P-9:00P)
Mauy Thai Kickboxing
(7:00P-9:00P)
Pami Kol
(7:30P-9:00P)
Zumba
(7:30P-8:30P)
Academy Advance
(8:00P-9:00P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
28 Dance & Chair Exercise
(7:30A-8:30A)
Dance & Chair Exercise
(8:45A-9:45A)
Zumba
(10:00A-11:00A)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Young Breaker Break Dancing
(5:00P-6:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Tang Soo Do Karate
(6:00P-7:30P)
Track and Field
(6:00P-9:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Karate Instruction March
(6:00P-8:00P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Legacy Cheerleading
(6:00P-6:45P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Lacrosse
(6:00P-7:30P)
Swing
(6:30P-8:30P)
Tae Kwon Do
(6:30P-8:30P)
Belly
(7:00P-9:00P)
Tang Soo Do Karate and Self Defense
(7:30P-8:45P)
Legacy Cheerleading
(8:00P-8:45P)
29 Wilson Whirlgig & Baseball Museum
(8:30A-11:59P)
Strong Bones Weight Training
(9:00A-9:45A)
Yoga
(10:00A-10:45A)
Afterschool/LEAP Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
L.E.A.P. After-School Program
(2:00P-6:00P)
After School LEAP
(2:00P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:00P-6:00P)
Afterschool LEAP
(2:15P-5:30P)
After-School LEAP Program
(2:30P-6:00P)
After-School LEAP Program
(2:40P-6:00P)
Michelle's Dance Company
(5:00P-9:00P)
Lake Rim Kayak Tour
(5:30P-7:00P)
Kathy Pate's Step, Core & More
(5:30P-6:30P)
Traditional Martial Arts Academy
(6:00P-8:00P)
Tae Kwon Do
(6:00P-8:00P)
Karate
(6:00P-8:30P)
Kobudo Martial Arts March
(6:00P-8:00P)
Champions in Motion Karate
(6:00P-6:30P)
Karate
(6:00P-7:00P)
Champions in Motion Karate
(6:30P-8:30P)
Uechi Ryu Martial Arts March
(7:00P-8:00P)
Zumba
(7:00P-8:00P)
 
 
 
 
 
 
Site best viewed with 1024 by 768 resolution. Recommended browsers are IE 8, FireFox 3, Safari 4, Google Chrome.